מיתוג NotFromHere.

עיצוב ומיתוג מסעדת תמנע על ידי NotFromHere

פרטי הפרויקט

העבודה התבצעה בשיתוף הבעלים והשף הראשי של מסעדת תמנע. צוות המעצבים של NotFromHere המריאו לתוך אתגר של הבאת החזון של הבעלים למסעדה שלהם בעיר ניו יורק. עברנו על כל ההיבטים שקשורים בנראות החיצונית ובנוכחות הדיגיטלית, עיצבנו בסגנון ובגישה הייחודית שלנו, ויצאו שלט, לוגו, מיתוג ועיצוב האתר בצורה ייחודית ויוצאת דופן. השקענו מאמצים ביצירת עיצוב ולוגו אטרקטיבי בהשראת המטבח הישראלי. שילבנו בעיצוב נקודות דקורטיביות, קצת מהמבטא של השפה העברית ותסריט נועז להדגשת שורשיו העמוקים של התפריט באזור. השילוט והתפריט מוקמו בקדמת המסעדה ועוצבו בהשראת סמן דרכים ישן שאפשר למצוא בתחנה שלאורך דרך הקטורת, שממנה תמנע עיצבה את שמה. מעבר לאסתטיקה של האתר, פיתחנו עיצוב גרפי ודיגיטלי מלווה בצורה של אתר ברור ואטרקטיבי שמראה את פנים המקום והמטבח המדהים שלו.

תמנע

 

ערבוב של ישראליות מודרנית עם מטבח ים תיכוני בלב העיר שאף פעם לא נרדמת. תמנע היא מקום תרבותי בהשראה עירונית שמשלבת את רוח התרבות הישנה של המזרח התיכון  ושל הים התיכון.

המסעדה שואבת את שמה משני מקומות : עמק תמנע שבישראל והעיר העתיקה עם אותו שם שנמצאת בתימן, עם שורשים הכרות חזקים חזרה לדרך הבשמים שבמצרים.

מלון תמנע, הממוקם בכיכר סן מרקו 109 בניו יורק, נהפך במהירות לאחד המקומות המרכזיים במזרח איסט וילג ‘במנהטן. המסעדה נבחרה למסעדת החדשה הטובה ביותר לשנת 2015″, והומלצה על ידי Usa Today כמו גם על ידי עיתונים כמו  New York Times , Wall Street Journal Zagat, Time Out, The Village Voice, The New Yorker.

See Related: מיתוג / עיצוב גרפי / עיצוב לדפוס / עיצוב לוגו / עיצוב מיתוג / עיצוב פרינט / עיצוב שלטים